Prolog

Feliks to przystojny, czarnowłosy młodzieniec o oczach koloru hebanu i skórze o barwie kawy z mlekiem. Jest wybitnym artystą, rozchwytywanym przez media. Jego dzieła są warte miliony. Jednak ten ukochany mediów ma swoją małą tajemnicę, o której wiedzą tylko jego najbliżsi. Mianowicie jego uroczy, młodszy brat bliźniak nie jest dla niego tylko bratem, a miłość, którą do niego pała nie jest tylko miłością braterską. Bracia są kochankami, którzy od lat żyją w niemal bajkowym związku, jednak ostatnio w ich bajce zaczyna pojawiać się co raz więcej mroku.

Felis to blondyn o ciepłych, złoto-bursztynowych oczach i jasnej cerze. Niedawno wraz z bratem wyprowadził się z rodzinnego domu by zamieszkać w jednym z wieżowców w centrum miasta. Jest niezwykle utalentowanym kucharzem, pracuje jako szef kuchni w najbardziej prestiżowej restauracji w całym mieście, a może nawet kraju. I jest całkowicie zakochany w swoim starszym bracie, ufa mu niemal bez granicznie. Przez lata był z nim szczęśliwy, jednak niedawno coś zaczęło się psuć. Niegdyś opiekuńczy i troskliwy Feliks, miał dla niego co raz mniej czasu, co raz mniej obchodziło go co dzieje się z jego kochankiem, aż w końcu doszło do sytuacji, w której Felis mógłby przysiąc, że stał mu się obojętny, że już go nie obchodzi… może nawet, że brat już go nie kocha… Jednak nawet jeśli to wszystko okazało by się prawdą to on i tak pozostał by mu wierny w miłości. Tylko czy może liczyć na wzajemność?

Jest jeszcze Nevra. Nevra jest agentem Feliksa i jak twierdzi starszy z braci jego przyjacielem. Feliks mu ufa i jest mu on bliski, może nawet nieco za bliski. Co do Felisa to ma on dość odmienne zdanie na temat tego mężczyzny. Dokładniej mówiąc nie lubi go, bardzo często jest również o niego zazdrosny, gdy jego brat poświęca agentowi więcej czasu niż jemu, jednak rozmowy z Feliksem na ten temat nie pomogły. Starszy zdawał się być głuchy na przytaczane przez młodszego argumenty, a jego zazdrość wyśmiewał. Po kilu nieudanych próbach dowiedzenia swojej racji, iż Nevrze nie powinno się ufać, Felis poddał się i schował swoje złe przeczucia głęboko w sercu za zasłoną dziecięcego uśmiechu.

Kto ma rację w sprawie Nevry? Jest on zaufanym przyjacielem, czy może kimś zupełnie innym? Jak długo Felis będzie w stanie wytrzymać obojętność brata? Do czego posunie się Feliks zaślepiony karierą i sławą?