Trójca

Trójcą z czasem zaczęto nazywać trzy królowe aniołów: panią ciemności Angel of darkness, panią światła Monnlight shadow oraz ucieleśnienie Nibiru – królową Annę.

Angel of darkness

Angel of darkness to najstarsza z trzech sióstr. Jest ona pierwszym, stworzonym przez bogów aniołem ciemności. Ma ona łagodny wyraz twarzy, nie jest osobą zbyt wysoką, właściwie to pomimo bycia najstarszą jest najniższa z Trójcy. Ma proste, kruczoczarne włosy spinane przez nią każdego ranka w dług warkocz. Jej oczy są czarne jak nocne niebo. Jeśli jest w dobrym humorze to można nawet dostrzec w nich migotliwe iskierki przypominające gwiazdy. Jeśli jednak jest wzburzona jej oczy chmurzą się i stają się mroczną otchłanią bez dna. Tak jak inne anioły ciemności Angel ma ciemną karnację.

Pani aniołów ciemności wydaje się być najsurowszą i najbardziej poważną z całego rodzeństwa, lecz tak naprawdę jest równie miał i wyrozumiała co jej młodsze siostry, choć gdy trzeba potrafi stać się ostra i nieprzyjemna. Jej młodsze siostry są jedną z najważniejszych dla niej rzeczy, mimo to nigdy nie pozwala ona by przysłoniły jej one obowiązki. Dobro poddanych zawsze jest przez nią stawiane na pierwszym miejscu.

Moonlight shadow

Średnia z trójki sióstr, posiadające oczy niczym dwa słońca i srebrne włosy. Wraz z Angel zajmuje się ona „formalną” częścią sprawowania władzy. Tak jak Angel jest dojrzała, jednak gdzieś w jej wnętrzu kryje się małe dziecko co pozwala jej o wiele lepiej dogadywać się z najmłodszą Anną. Monnlight stanowi most porozumienia pomiędzy Anną a Angel, które często mają problem w znalezieniu wspólnego języka przez ich odmienne podejście do życia.

Anna (Nibiru)

Anna jest uosobioną Nibiru co sprawia, że pomimo bycia najmłodszą z Trójcy jest również najpotężniejsza. W czasie gdy jej starsze siostry zajmują się sprawowaniem władzy, ona spełnia role „maskotki”. Dba o jak najlepsze stosunki między poddanymi, a władzą Gdy jej siostry są troszczeniem się o dobro ogółu, ona znajduje tych którzy najbardziej potrzebują pomocy i osobiście się nimi zajmuje, chcąc pomóc im uporać się z problemami. Sama określa się mianem matki, a swoich poddanych jej dziećmi, któe kocha i chce ich szczęścia oraz dobra. Anna nie należy do szczególnie poważnych osób, z trójki sióstr jest najbardziej dziecinna, zdaje się nigdy nie dorosnąć, co często jest przyczyną zwad między nią a Angel, mimo to Anna bardzo kocha obie swoje siostrzyczki.

W wyniku wydarzeń, które nastąpiły trzeciego maja nikt nie wie gdzie obecnie znajduje się Anna i co się z nią dzieje.