Prichard

Prichard Perlison – młodszy brat Cornela Perlisona, stryj głównych bohaterów. Prichard jest aniołem światła i zgodnie z rodzinną tradycją jednym z najlepszych żołnierzy w szeregach edeńskiej armii. Po śmierci swojego brata i szwagierki przyjął opiekę nad dwóją swoich niezwykłych bratanków, z którymi już wcześniej miał niezwykle silną więź. Wraz z chłopcami mieszka w domu po swoich rodzicach na Wyspie Centralnej.

Wyglądprichard

Jak na anioła światła przystało posiada on jasne oczy, dokładniej mówiąc szare, przyjazne oczy, w których za miłością do bliskich kryje się spojrzenie człowieka doświadczonego przez życie. Jego przyjazną twarz okalają jasnobrązowe kosmyki kończące się nieco nad ramionami i lekko zakręcone na końcówkach. Pomimo że naturalnie ma jasną cerę to przez godziny poświęcone na pracy w ogrodzie, jego oblicze jest delikatnie brązowe.

Charakter

Prichard to odpowiedzialny mężczyzna większość życia przekładający dobro innych nad swoje, sam prędzej odejmie sobie od ust niż pozwoli na to by ktoś z ważnych dla niego osób głodował. Jako dorosły mężczyzna jest bardzo pozytywną osobą, otwartą na nowe znajomości i zdającą się nie wiedzieć o istnieniu czegoś takiego jak pesymizm. Mimo radosnej otoczki jaką emanuje, gdyby mu się przyjrzeć w jego oczach dostrzeże się spojrzenie osoby, której życie nie oszczędzało.

Teraz trudno jest znaleźć bardziej ciepłą osobę o tak magnetycznej osobowości, jednak osoby znającego go za czasu nastoletnich lat znają jego mroczny sekret. Prichard po śmierci rodziców popadł w głęboką depresję, z którą zmagał się latami. W tamtym okresie życia młodszy brata Cornela był odizolowanym od reszty świata, skrytym i zagubionym chłopcem, nie potrafiącym poradzić sobie z natłokiem emocji.

Na szczęście trafił on na osoby, które pomogły mu na nowo wykrzesać w sobie iskry szczęścia, które ukształtowały mężczyznę znanego Feliksowi i Felisowi.

Umiejętności

Chcąc kontynuować rodzinną tradycję Prichard skierował swoje kroki na ścieżkę wojskową, gdzie niemal do perfekcji opanował władanie białą bronią. Jego ulubionym orężem jest jednoręczny miecz w zestawieniu z krótszym sztyletem.

Prichard jest również znakomitym ogrodnikiem, potrafiącym wyhodować nawet najrzadsze i najbardziej wymagające rośliny. Ogród, któremu poświęcił wiele lat wzbudza zachwyt wśród wszystkich gości odwiedzający jego dom.