Opis

To miała być tylko kolejna wystawa, która zgubiła by się na tle poprzednich. Przecież miał już takich wiele, więc dlaczego tym razem coś poszło nie tak?

Gdy Feliks otrzymuje propozycje urządzenia wystawy jego dzieł od jednej z paryskich galerii bez wahania zgadza się lekceważąc sprzeciwy bliskich, którzy nie rozumieją jak okłądkaten może ich opuszczać w czasie świąt.

Jedyną osobą zdająca się w pełni rozumieć i popierać jego działanie jest jego agent Nevra, który jak zawsze towarzyszy mu podczas pokazu.

Wszystko wydawało się być takie zwyczajne: Nevra u jego boku, zachwyt krytyków, gazety wypełnione pozytywnymi opiniami, więc czemu coś poszło nie tak?

Dlaczego za miast cieszyć się kolejnym sukcesem on kulił się pod ścianą wynajętego apartamentu?

Popełnił błąd, błąd, którego nie mógł już naprawić. Głupotę, która mogła zniszczyć wszystko to co dla niego najważniejsze, przekreślić wieloletnią miłość, o którą dbał przez te wszystkie lata. Nadużył zaufania, którym został obdarzony.

Ich miłość była jak tafla szkła, która od pewnego czasu zaczęła pękać, czy ten błąd ją roztrzaska? A może właśnie on pomoże ją posklejać…

Usterka jest specjalnym dodatkiem do Negatywu.